052-8582071 

קורס דולות

יש לי חדשות מרגשות! החל משנה"ל תשע"ה אני מצטרפת למיילדת הוותיקה מבית החולים מאיר, ומנהלת מרכז "אמא אדמה - הריון, לידה והורות" בהוד השרון - שרי קרוכמל, ולדולה הוותיקה והרפלקסולוגית אירית לנדאו בריכוז קורס הדולות.

לאורך השנים פנו אלי נשים רבות בבקשה לקבל מידע על קורס דולות. סיפרתי להן תמיד על הקורסים בהם אני הוכשרתי, ולא פעם שאלו אותי מדוע אני לא מרכזת קורס דולות. לקח לי זמן, אבל הבחירה בקורס הדולות של "אמא אדמה" אינה סתמית בעיני. כמי שעבדה לאורך השנים כמדריכת הכנה ללידה ב"אמא אדמה", אני מרגישה בבית במרכז, והצוות שלו הוא עבורי חלק מהמשפחה. כמובן שזה לא הכל. בעשר השנים שאני עובדת כדולה, למדתי שאחד הדברים החשובים לי כדולה הוא השילוב : השילוב בין הטבעי- ההוליסטי לקונבנציונלי- הבית חולימי,  השילוב בין בריאות האמא והתינוק לחוויית לידה טובה ומעצימה, השילוב בין הפרוטוקולים הרפואיים לחיבוק ותמיכה אין סופיים. כדולה אני נהנית לצאת מלידה שהיתה חוויה טובה עבור היולדת, עבור בן זוגה וגם בעבור צוות חדר הלידה. קורס הדולות של אמא אדמה משלב את כל העולמות האלה, בדומה מאד לאני מאמין שלי.  השילוב של דולה וותיקה, המכשירה כבר שנים ארוכות דולות ומטפלות בתחומי רפואה טבעית שונים, עם מיילדת וותיקה ופעילה בבית היולדות "מאיר" בכפר סבא מעניק בעיני מענה מדויק לאמונה שלי באיך דולה צריכה להיות.

אני שמחה להצטרף אל אירית ושרי ולהכשיר את דור העתיד של הדולות. דולות שידעו להעניק חוויה טובה ומכבדת ליולדת  ולבן זוגה, ובמקביל ליצור אווירה טובה בחדר הלידה, שתפתח דלתות לדולות נוספות ולאווירה טובה ומכבדת בחדרי הלידה.

אם את חושבת לבצע הסבה מקצועית , ולהכניס המון אהבה לחייך, התקשרי אלי והצטרפי לקורס הדולות הקרוב במרכז אמא אדמה בהוד השרון.

הכנסי לקרוא האם כדאי להיות דולה

לדולה_בלוג שלי