052-8582071 

קורס תומכות במשפחה לאחר הלידה (קורס דולות פוסט פארטום)

כי התמיכה ביולדת ובמשפחה לא מסתיימת בלידה!

זוגות רבים תיארו לי את הדקות הראשונות בבית בחזרה מבית היולדות – "הנחנו את החבילה הרכה הזו על המיטה, והסתכלנו אחד על השני בחוסר אונים... לא היה לנו מושג מה עושים אתה עכשיו: מתי מאכילים, מתי מחליפים, מתי הבכי הוא הגיוני ומתי צריך לרוץ לרופא ומתי יצא לנו גם לישון קצת??"אמרתי וכתבתי לא פעם שדי ברור לי שיש סוג של קשר שתיקה בנוגע לחיים אחרי הלידה. אנחנו כבר לא חיים בחמולות, רוב הזוגות לא מתנסים בטיפול בתינוק לפני שמגיע התינוק שלהם, ואף אחד לא מספר לנו כמה זה לא פשוט וכמה זה מאתגר.
ממקומי כדולה – תומכת לידה אני מנסה תמיד להקל את המעבר הזה: להכין לפני, להיפגש בבית המשפחה לאחר הלידה, ולהיות זמינה לכל שאלה או קושי, אבל לא תמיד זה מספיק. מי זוכר מה אמרו לו לפני הלידה כשיש לו על הידיים תינוק בן יומו שלא מפסיק לצרוח?
זהו בדיוק המקום בו נכנסת הדולה פוסט פארטום , או כמו שאנחנו קוראות לה – תומכת במשפחה לאחר הלידה. היא אשה עם נסיון, ידע וכלים שתפקידה לעטוף את המשפחה הטרייה בנוכחות, מידע, כלים, טיפים, ותמיכה. בעוד השם הנפוץ לשירות בארץ הוא דולה פוסט פארטום, בחרנו לקרוא לה תומכת במשפחה לאחר הלידה. לא רק כי רצינו להיות מקוריות (גם ;-) ) אלא גם ובעיקר כי ראינו שוני מהותי במטרת התפקיד: אנחנו מכשירות נשים שמטרתן לתמוך במשפחה כולה כמערכת, עם שימת לב לכל חלקיה הגרעיניים והמורחבים, ולא רק באשה היולדת בתקופת משכב הלידה.

אני מזמינה אותךדולה תומכת לידה, יועצת הנקה, מיילדת , מדריכת הורים, יועצת שינה, מדריכת התפתחות תינוקות וכו' – לרכוש כלים שיאפשרו לך לתמוך במשפחה בצורה שלמה.
אני מזמינה אותך – אמא, סבתא, המעוניינת בהסבה מקצועית לתחום מרתק מרגש ומספק.

אני מזמינה אותך להצטרף לקורס תומכות במשפחה לאחר הלידה אמא אדמה. מדוע?

- ריכוז וניהול הקורס יעשה על ידי, תוך הענקת תשומת לב וליווי צמוד לכל אחת מהתלמידות לאורך הקורס וגם לאחריו.- את הקורס תלווה באופן מקצועי שרי קרוכמל – בעלת אמא אדמה, מיילדת, עם נסיון עשיר בהדרכה תמיכה וליווי זוגות בדרכם להפוך למשפחה ובעיבוד חוויית לידה.
- בחרנו אנשי מקצוע מובילים בתחומם להעברת התכנים המקצועיים בקורס (ראי פירוט בהמשך).
- בזכות קהל הזוגות והמשפחות המאכלס את בית "אמא אדמה" יש בידינו אפשרות ייחודית להבטיח לתלמידות שלנו אפשרות להתנסות בליווי משפחות תוך ליווי צמוד שלנו וכן לחבר בין התלמידות למשפחות בהמשך דרכן המקצועית
- תמיכה שיווקית באינטרנט ובפייסבוק על ידי צביקה קרוכמל המתמחה בתחום ההריון והלידה.

הצטרפי לקורס דולות תומכות במשפחה לאחר הלידה הקרוב: קורס בוקר, ימי שני בין השעות 9:00 ל 14:00, יפתח בתאריך 09.03.15.

מבנה ותכני קורס תומכות במשפחה לאחר הלידה: אורך הקורס – 16 מפגשים בני 5 שעות כל אחד. בין התכנים שנעסוק בהם:

-גישות שונות להורות – מעקרון הרצף ועד הלוחשת לתינוקות-קשת הרגשות שחווה אשה לאחר לידה
-הטיפול במשפחה כמכלול
-תפקיד התומכת במשפחה לאחר הלידה
- משפחות שונות
-התפתחות תינוקות
-דכאון אחרי לידה – סיפור אישי
-עיבוד חוויית לידה
-סדר יום לתינוק ולמשפחה
-הנקה
-שינה
-בטיחות בבית
-אבהות ושוויון במשפחה
-טיפול פיזי בתינוק
-רצפת האגן לאחר הלידה
-החייאת תינוקות
-הקמת עסק, שיווק, אינטרנט ורשתות חברתיות.
ועוד

אני מזמינה אותך להתקשר לקבלת מידע נוסף והרשמה 052-8582071.רוית.