052-8582071 

מה כוללים שירותיי כדולה - תומכת לידה?

דולה לקראת הלידה:

אני מציעה 2 מפגשים: הראשון – מפגש היכרות . את מפגש ההיכרות אני מציעה לערוך כמה שיותר מוקדם בהריון על מנת לשמור מקום בחודש בו את אמורה ללדת ועוד יותר על מנת לחזק את הקשר וההכרות כך שללידה לא נגיע זוג + דולה, אלא צוות של ממש , שחש בנוח ביחד, עובד יחד ומבין אחד את השני גם בלי מילים.

במפגש השני נעמיק את ההכרות בינינו , נעבוד ביחד על תכנית הלידה שלכם ונעשה תיאום ציפיות. אם תרצי אוכל להעניק לך טיפול רייקי נעים ומרגיע  או טיפול אנרגטי בשיטת בודי ספין שיכין אותך לקראת הלידה ויסייע לחיזוק הקשר שלנו.

מרגע שתחליטו לבחור בי כדולה שלכם, אני זמינה לחלוטין בטלפון (כמובן שתקבלו את כל הטלפונים בהם אפשר לתפוס אותי) להתייעצויות, שאלות, מחשבות וכל נושא שדורש התייחסות.

עם תחילת תהליך הלידה אהיה איתכם בקשר טלפוני רציף עד הרגע שבו נחליט להפגש – אצלכם או בחדר לידה בהתאם למצב.

דולה בלידה

הגוף שלך יודע ללדת. את יודעת ללדת.

כדולה, אני שם לצדך לכל אורך הלידה כעוגן של שלווה, בטחון, מידע, רוגע ותמיכה פיזית ורגשית. אסייע לבעלך להרגיש חלק מהתהליך כך שנוכל להוות עבורך בועת מגן שתאפשר לך להתרכז בעצמך ובלידה . אני שם כדי להיענות לכל צרכייך ולאפשר לך ללדת כמו שאת רוצה.

בלידה טבעית או לפני קבלת אפידורל – ניעזר בהחלפת תנוחות, תנועתיות, נשימות, קולות, עיסויים, דמיון מודרך, רייקי, והמון עידוד ואהבה. ארגז הכלים שלי כדולה כולל במידת הצורך שיאצו , רייקי, רפלקסולוגיה, הומאופתיה וארומתרפיה – כולם נועדו לסייע לקידום הלידה בדרך טבעית ולהקל את ההתמודדות עם הכאב.

בלידה עם אפידורל – לדולה עבודה רבה וחיונית בלידה עם אפידורל. האפידורל, מעבר ליתרונותיו המשמעותיים בשיכוך כאב, מרתק את היולדת למיטה ובכך מגדיל את הסיכוי לעיכוב תהליך הלידה וללידות מכשירניות. מעבר לנוכחותי הקבועה בחדר, כדולה אני עושה הכל על מנת לצמצם את ההשפעות הבעייתיות של האפידורל - החלפת תנוחות, טלטולים ונענועים, סיבובי אגן, נקודות רפלקסולוגיה ושיאצו לקידום הלידה, רייקי להרגעה ועוד...

אני עובדת בשיתוף פעולה מלא עם בן הזוג תוך התחשבות בצרכיו ובאינטימיות שלכם כזוג ורואה עצמי אורחת באחד הרגעים היפים בחייכם כמשפחה.

דולה לאחר הלידה


תפקידי כדולה אינו מסתכם ביציאת התינוק לאויר העולם. מטרתי היא לסייע לך ולבן זוגך ולהקל על הרגעים הראשונים שלכם כהורים. אני שם על מנת לסייע בהנקה ראשונה, ולדאוג לכל צרכייך בשעתיים שלאחר הלידה במידה שיתאפשר אעניק לך גם טיפול רייקי מרגיע ומפנק. גם לאחר עזיבתי את בית היולדות אני זמינה לחלוטין בטלפון לכל צרכייכם – שאלות, טיפים, התייעצויות וסתם כתף לבכות עליה כשצריך...

מפגש נוסף לאחר הלידה

את מועד המפגש אני מאפשרת לך לבחור. יש המעדיפות שאגיע הביתה בימים הראשונים שלאחר הלידה לתמיכה והדרכה בהתארגנות בבית ובטיפול בתינוק ויש המעדיפות להמתין ולהפגש לשיחת סיכום הלידה אחרי שבוע או קצת יותר, כשהספקתם להתארגן בבית.

אשמח אם תצרי אתי קשר בטלפון 052-8582071 או במייל לקביעת פגישת הכרות

דולה אונליין 

דולה אונליין - מתוך הבנה שלא כולם רוצים או יכולים להיעזר בשירותי דולה מלאים, ובכל זאת זקוקים לתמיכה, יעוץ והכוונה, יזמתי והוצאתי לאור שירות חדש - "דולה אונליין" : שירות תמיכה באמצעות טלפון, הודעות טקסט, והודעות מייל ממגוון רחב של דולות אותן ניתן לבחור או לקבל המלצה שלנו.

המלצה על דולה 

על מנת לתת לכל אשה שאני מלווה את השירות הטוב והעוטף ביותר כדולה - תומכת לידה אני נאלצת להגביל את מספר הלידות שאני מלווה בחודש וכן להתמקד באיזור במרכז והשרון. למען נשים שגרות באזורים אחרים בארץ ומעוניינות בדולה, או שפונות אלי בעת שהמכסה שהגדרתי לחודש מלאה, הכנתי רשימה של דולות מומלצות שאני מכירה אישית וממליצה עליהן בלב מלא ושלם. 

מהי דולה?

למה דולה?

דולה - תומכת לידה

דולה ללידת VBAC

מי אני?

המדריך לבחירת הדולה שלך