052-8582071 

יומנה של דולה

יומנה של דולה - הבלוג של הדולה ומדריכת ההכנה ללידה רוית שטרן גינת . סיפורי לידה וחוויות אישיות מחיי הדולה

האם אמרתי לך לאחרונה שאני אוהבת אותך?


האחד בספטמבר.
כבר יותר מחודש שלא ליוויתי לידה.
החלטתי מראש שהשנה אני רוצה לבלות זמן איכות עם הבנות שלי בחופש הגדול ולהוריד משמעותית הילוך בעבודה. לא יצאנו לנופש, ולא טסנו לחו"ל, אבל כשאני מסתכלת אחורה על אוגוסט האחרון, אני מבינה שכבר המון זמן שלא נהניתי ככה. 

 

והנה, השגרה כבר ממש פה מחוץ לדלת. השעון המעורר צילצל לשש וחצי בבוקר (כן, אני ממש מרחמת - על עצמי), ודווקא כל הביחדנס והמשפחתיות הצמודה לה זכיתי בחודש האחרון גורמים לי להתקשות קצת לשחרר אותן.
נכון, הן כבר ילדות גדולות, וסביר להניח שתוך שבוע יהיה לי שוב נוח מאד לבלות עם עצמי כמה שעות טובות כל יום, אבל בינתיים, התחשק לי ממש להזכיר להן עד כמה אני אוהבת אותן - אם לא במילים, אז בדרך שאני יודעת הכי טוב - דרך האוכל.

 
אז רצתי והתרוצצתי. קניתי את כל הדברים שאני יודעת שכל אחת מהן אוהבת, ואפילו עמדתי והשקעתי בכדורי גבינה עם ממרח זיתים (תכף יבוא מתכון). הכנו אתמול יחד תפריט לכל אחת לפי ההעדפות המאד ספציפיות ובעייתיות שלהן. הבוקר, בזמן שהן התארגנו לבד (טוב, נו - גדולות) הכנתי לכל אחת קופסא מסודרת בדיוק עם מה שביקשה ו... אפילו צירפתי להן הפתעה קטנה.ירדן, שחיה על עגבניות, עשתה לי טובה והסכימה לקחת גם יוגורט ו2 כדורי גבינה. מעין הלכה על ארוחה מאוזנת שהייתי מוכנה לבלוס הבוקר בעצמי, ויובלי הגדולה הלכה על אלגנט - יוגורט עם מוזלי שצרפנו לו פירות חתוכים וקצת דבש.


שקט פה בבית הבוקר, וכל מה שנותר לי לקוות, זה שלא משנה איך נראית הכתה החדשה שלהן, לא משנה כמה נחמדה או פחות נחמדה המורה שלהן השנה, לא משנה כמה החברות שלהן יקיפו אותן יותר או פחות - שהן יתחילו את השנה הזו בידיעה ברורה שאני אוהבת אותן - עד הירח וחזרה.ולמתכון - כדורי גבינה זריזים עם ממרח זיתים:
כוס קמח
כוס גבינת עמק צהובה תנובה מגוררת 
50 גרם חמאה רכה
3 כפות גבינת תנובה 5%
חצי כפית מלח
כפית ממרח זיתים שחורים

ללוש הכל בקערה גדולה למרקם אחיד, לגלגל לכדורים, להניח על תבנית עם ניר אפיה ולאפות בחום של כ 180 מעלות כ 20-30 דקות (הוצאתי כשהזהיב)

בתיאבון!