052-8582071 

דולה 

לֵיְדַה – לְיַד-הָ


תקראו איך שתרצו לרגעים המדהימים האלה בהם אשה הופכת לאם, גבר הופך לאב וזוג הופך למשפחה – נס, קסם, פלא – אין ספק שבעיני הלידה היא החוויה הכי משמעותית שיוצא לאשה ולזוג לחוות לאורך חייהם.

כדוּלה (תומכת לידה)  אני עושה הכל על מנת להפוך את חווית הלידה לנעימה יותר, רגועה יותר, אינטימית יותר ומעצימה יותר. הרשו לי להצטרף להרפתקה של חייכם – הרשו לי להיות הדולה שלכם.

מדוע כדאי לכם לבחור בי להיות הדוּלה שלכם?

מעבר לשלוש הלידות הפרטיות שלי, צברתי נסיון של מעל עשר שנים ומעל 300 לידות כדוּלה - תומכת לידה. אני ממליצה לכם להציץ ולראות פה באתר מכתבי תודה וסיפורי לידה של יולדות מרוצות.

מעבר לארגז הכלים הבסיסי שרכשתי כדולה הכולל שיאצו, רפלקסולוגיה ארומתרפיה והומאופטיה המותאמים ללידה, אני מטפלת ברייקי – לקראת, במהלך ולאחר הלידה. לאנרגית הרייקי השפעה מדהימה לשיכוך כאבי הצירים והרגעה וכן בשיטת טיפול אנרגטית מרתקת - בודי ספין 

אני מגבילה את מספר הלידות שאני מקבלת לחודש. הגבלה זו מאפשרת לי ליצור קשר אמיץ וחזק עם הזוגות שאני מלווה ומקטינה למינימום את הסיכון שאאלץ להפעיל גיבוי ללידה שלך. עבור נשים וזוגות שלא אוכל ללוות כדולה (תומכת לידה) הכנתי רשימה של דולות מומלצות אותן אני מכירה אישית העובדות בכל רחבי הארץ

אני זמינה לחלוטין ליולדות שלי, לקראת הלידה וגם לאחריה.

אני מאמינה שמעבר לבריאות האם והתינוק החוויה שלך כיולדת ושלך כאב לעתיד היא חלק משמעותי מהעתיד שלכם כהורים ולכן עושה הכל על מנת להפוך חוויה זו לטובה יותר.

חבילת השירות שלי כדולהתומכת לידה כוללת:


ליווי דוּלה לקראת הלידה – היכרות מוקדמת אתך ועם בן זוגך מאפשרת לנו להגיע ללידה כצוות. אני מודעת לרצונותיכם ותוכניותיכם בלידה, אנחנו יודעים לעבוד יחד ואפילו יוצרים קשר אישי וקרוב שישפיע לטובה על הרגשתכם בעת הלידה.

ליווי דוּלה במהלך הלידה - נוכחותי אתכם מתחילת הלידה ועד סופה מהווה עוגן יציב ומספקת את הבטחון החסר באוירה הבית חולימית בה מתחלפים אנשי צוות באורח שגרתי. במהלך הלידה אשתמש בכל הכלים, הידע והנסיון העומדים לרשותי על מנת להעניק לך ולבן זוגך תמיכה רגשית ופיזית ולסייע לך ללדת כמו שאת רוצה ולהגיע לחוויית לידה טובה ומעצימה.

ליווי דוּלה לאחר הלידה – עם לידת התינוק נולדים גם זוג הורים. אני שם עבורכם על מנת להפוך את הרגעים הראשונים שלאחר הלידה לרגועים יותר – לסייע בהנקה, להקל על ההתחברות הראשונית עם התינוק ולטפל בך – האם הטריה. גם בהמשך, בימים, בשבועות ובחודשים הראשונים אני זמינה עבורכם באופן מלא על מנת לסייע לכם להיות הורים רגועים ומאושרים יותר.

ליווי שלי כדוּלה – תומכת לידה מתאים גם לנשים המעוניינות בלידה טבעית וגם לנשים המעוניינות באפידורל. כמו כן יש לי נסיון בליווי לידות VBAC (לידה וגינלית לאחר ניתוח קיסרי). מגיע לך ללדת כמו שאת רוצה ולקבל תמיכה מלאה.

דולה אונליין - מתוך הבנה שלא כולם רוצים או יכולים להיעזר בשירותי דולה מלאים, ובכל זאת זקוקים לתמיכה, יעוץ והכוונה, יזמתי והוצאתי לאור שירות חדש - "דולה אונליין" : שירות תמיכה באמצעות טלפון, הודעות טקסט, והודעות מייל ממגוון רחב של דולות אותן ניתן לבחור או לקבל המלצה שלנו.

אם עדיין לא ברור לך מהי דוּלה – תומכת לידה אני מזמינה אותך לקרוא את הכתבה

מהי דוּלה – תומכת לידה?

לסיבות נוספות לחשיבותה של נוכחות הדוּלה בלידה אני מזמינה אתכם לקרוא את הכתבה למה דולה?

מי צריך דולה?

המדריך לבחירת הדולה שלך

מהי דולה פוסט-פרטום? כיצד היא יכולה לעזור לך לאחר הלידה