052-8582071 

רוית שטרן-גינת
דולה (תומכת לידה) ומדריכת הכנה ללידה

קצת עלי:

אני נשואה, ואמא לשלוש נסיכות, אותן ילדתי בשלוש לידות שונות לחלוטין (שתיים מהן בלוווי דולות).

קבלתי את הכשרתי כדולה- תומכת לידה בקורס דולות "אמאלדת" בביה"ח לניאדו בהדרכת הדולות המנוסות והותיקות גילה רונאל ואירית פלקוביץ. סיימתי את הכשרתי בתחילת 2004.

במקביל לעבודתי כמדריכת הכנה ללידה לקבוצות במרכז דולה בגבעתיים, סיימתי את הכשרתי כמדריכת הכנה ללידה בביה"ס למקצועות הרפואה המשלימה "קשת בענן" בהדרכת המיילדת יפה קבלה.

עם השנים צברתי נסיון רב בליווי לידות מגוונות ושונות במגוון בתי יולדות באיזור המרכז. כיום אני מרגישה שהידע והנסיון שצברתי כדולה מאפשרים לי לעשות את המירב על מנת להפוך את חוויית הלידה לחוויה טובה, נעימה, רגועה ומעצימה עבורך ועבור בן זוגך , ולסייע לך ללדת כמו שאת רוצה.

כיום אני מדריכה קורסי הכנה ללידה קבוצתיים ובמקביל אני מעבירה גם קורסי הכנה ללידה פרטייםקורס הכנה פרטני ללידה  בהתאמה אישית לצרכיכם וללוח הזמנים שלכם באזור המרכז והשרון.

לאורך השנים אני מקפידה לקרוא וללמוד כמה שיותר על עולם ההריון והלידה. במשך שנים רבות שיתפתי את הידע שלי בפורום הריון ולידה בפורטל YNET.  
כיום האתר הזה ודף הפייסבוק העסקי שלי הם הדרך שלי לשתף ולהכין כמה שיותר נשים ומשפחות לקראת חוויית לידה והורות טובה מעצימה וחיובית.

החל משנה"ל תשע"ה הצטרפתי למיילדת שרי קרוכמל ולדולה הוותיקה אירית לנדאו כרכזת קורס הדולות של מרכז אמא אדמה. בנוסף, פתחתי בשיתוף עם רותי כבודי את קורס ממל'הקורס תומכות במשפחה לאחר הלידה (קורס דולות פוסט פארטום) - ואתן מוזמנות להצטרף

למידע נוסף, טיפים ותמיכה אני מזמינה אותך  ליצור קשר

או להתקשר : 052-8582071